Yasal Uyarı

YASAL UYARI

1. Vissmate Web Sitesi’nde yer alan içerikler, Merkezi Barbaros Mahallesi Sarkaç Sokak No:1 K:5 (Ağaoğlu My Prestige) Batı Ataşehir – Kadıköy/İstanbul adresinde bulunan, Kozyatağı Vergi Dairesinde 9250487222 vergi numarası ile kayıtlı, Vissplus Tüketim Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından temin edilmektedir. İşbu Gizlilik Politikası’na ilişkin her türlü soru için aşağıda yer alan e-mail adresi ve telefon numarası ile Vissmate’e ulaşabilirsiniz.

E-mail: info@vissmate.com.tr

Telefon:  0 216 688 16 04

2. Vissmate, Vissmate Web Sitesi’nde yer alan bilgilerin doğru ve güncel şekilde muhafazasını sağlamak için çaba gösterecektir. Vissmate Web Sitesi’nde yer alan tüm içeriğin telif hakları Vissmate’e aittir. Vissmate Web Sitesi’nde yer alan bilgiler telif hukuku, kanun, yönetmelik ve ilgili mevzuatları uyarınca koruma altındadır. Vissmate Web Sitesi’nde yer alan bilgi ve tüm içeriklerin, kişisel bilgilerin, kişisel amaçlarla veya Telif Hukuku’na aykırı olacak gayelerle ve Vissmate’in önceden yazılı izni alınmaksızın kullanımı kesin olarak yasaktır. Üçüncü bir kişinin veya Vissmate’in aleyhine sonuçlar doğurabilecek ve zararlarına sebebiyet verebilecek eylemler ile kamu düzenine ve ahlakına aykırı olan eylemler, kar amaçlı tüm eylemler ve yine bu sayılanlara sebebiyet verebilecek her türlü davranış yasaktır. Vissmate bu gibi durumlarda hukuki ve cezai kanuni yollara başvuru hakkını saklı tutmaktadır.

3. Vissmate Web Sitesi’nin Kullanımından Doğabilecek Sonuçlardan Vissmate’in Sorumluluğu

Vissmate Web Sitesi’ni ziyaret eden kişiler, doğabilecek her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu peşinen kabul ederler. Vissmate Web Sitesi’ni kullanımından veya Vissmate Web Sitesi’ne erişimden kaynaklanabilecek hiçbir zarardan, Vissmate veya Vissmate Web Sitesi’nin tasarlanmasında ve yer sağlayıcılığının üstlenilmesinde rol alan diğer kişiler sorumlu tutulamazlar.

4. İşbu Gizlilik Politikası’nın bir veya birden fazla maddesinin yetkili bir yargı merciince uygulanamaz veya kanuna aykırı olarak tespit edilmesi halinde, bu durum diğer maddelerin geçerliliğine etki etmeyecektir.

5. Yetkili Mahkeme/Uygulanacak Hukuk: Vissmate Web Sitesi’nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarılardan kaynaklanan tüm uyuşmazlıklarda İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olup, uygulanacak hukuk Türk Hukukudur.

6. Vissmate Web Sitesi İçeriğinde, Gizlilik Politikasında ve Kullanım Koşullarında Değişiklik Yapma Hakkı ve Yürürlük

Vissmate, Vissmate Web Sitesi’nin içeriğinde, Gizlilik Politikası’nda ve kullanım koşullarında, herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Vissmate, Vissmate Web Sitesi’nde yer alan, sunduğunu belirttiği hizmetlerden/ürünlerden/kampanyalardan istediğini veya tümünü, önceden bir bildirimde bulunmaksızın, durdurabilir, iptal edebilir veya tümden sonlandırabilir.

İşbu Gizlilik Politikası ve yasal uyarılar içeriği, Vissmate tarafından, yeni hali Vissmate Web Sitesi’nde yayınlanmak üzere her zaman değiştirilebilir. Yayınlanacak yeni Gizlilik Politikası, yayın tarihinden sonra Vissmate Web Sitesi ile erişime geçen ziyaretçiler için derhal, önceki gizlilik politikası döneminde ziyaretçimiz olan ve kişisel bilgilerini tarafımıza ileten kişiler için ise yayın tarihinden itibaren 1 gün içinde geçerli hale gelecektir. Açıklanan sebeplerle, Gizlilik Politikası’nı periyodik olarak kontrol etmenizi rica ve tavsiye ederiz.   

Yukarı Çık