Vissmate Silikonlu Masmavi

Vissmate Silikonlu Masmavi

Su lekelerine ve tozlanmaya son!

Vissmate Silikonlu Temizleyici ile siz de ışıl ışıl yüzeylere sahip olun, uzun süreli kalıcı temizlik ile tanışın!

Vissmate Silikonlu Temizleyici ile su lekeleri ve çabuk tozlanma tarihe karışıyor! Geliştirilmiş üstün formüllü Vissmate Silikonlu Temizleyici, su itici ve antistatik özelliği sayesinde bir film tabakası gibi yüzeyi kaplayarak suyun yüzeyden akıp gitmesini sağlar, yeniden kirlenmeyi ve tozlanmayı geciktirir.

Vissmate Silikonlu Temizleyici, yüzeylerde kirlerin hızlıca oluşumunun önüne geçerek evlerin temiz kalma süresini uzatır. 

Kirlerle, tozlarla, su lekeleriyle savaşma! Vissmate Silikonlu Temizleyici ile onları önle!

MUSLUK & LAVABO & DUŞAKABİN & FAYANSLAR

  • Suyun içerisindeki kireç, yüzeylerde damlacıkların ve izlerin oluşmasına neden olur. Vissmate Silikonlu Temizleyici kullanıldığı yüzeyde özel film tabakası oluşturarak suyun yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Böylece, sudaki kireç ve diğer kirler yüzeye tutunamaz. İçeriğindeki silikonun parlatma etkisiyle yüzeyleri mükemmel parlatır.

CAM & PENCERE & AYNA

  • Silikon katkılı Vissmate, su damlalarını yüzeyden kaydırır, su lekelerinin oluşumunu engeller. Antistatik özelliği ile tozu iter, kirlenmeyi ve tozlanmayı geciktirir. İçeriğindeki silikonun buharı itme özelliği sayesinde yüzeyde buhar oluşumunu ve buğulanmayı engeller.

MOBİLYA & AHŞAP YÜZEYLER

  • Vissmate Silikonlu Temizleyici, pH’ı nötr olduğundan mobilya gibi tüm hassas ahşap yüzeylerin temizliğinde kullanılır. İçeriğindeki silikonun parlatma gücüyle cila etkisinde mükemmel parlaklık sağlar. Tozu iterek yeniden tozlanmayı geciktirir. Silikonlu yapısı sayesinde yüzeyde koruyucu bir tabaka oluşturarak çizilme ve yıpranmayı önler. Mobilyalarınızın cila ömrünü uzatır.

ANKASTRE & ÇELİK & METAL YÜZEYLER

  • Vissmate Silikonlu Temizleyici, ankastre ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı gibi metal yüzeylerde günlük kir ve lekeleri temizler, cila etkisiyle parlaklık verir. Kir ve lekelerin yeniden yüzeye yapışmasını önler, buhar oluşumunu engeller.

CAM AVİZE & KRİSTAL

  • Silikon katkılı Vissmate, cam avize ve kristallerde yeniden tozlanmayı ve kirlenmeyi geciktirir. Işıl ışıl parlaklık sağlar.

ARABA İÇİ & DIŞI

  • Vissmate Silikonlu Temizleyici, arabanızın dış yüzeyini ince bir koruyucu film ile kaplar. Hem çizilmeleri önler hem de güneşten yayılan UV ışınlarından korur. Arabanızın içinde bulunan plastik ve vinil yüzeyleri, dışında ise cam yüzeyleri ve kaportayı mükemmel temizler, cila etkisinde parlatır. Arabanızın silecek suyu haznesinin yarısına Vissmate Silikonlu Temizleyici, yarısına silecek suyu koyarak kullanabilirsiniz. Bu sayede, arabanızın camından su ve yağmur damlaların akıp gittiğini göreceksiniz.

Kalıcı Temizlik Teknolojisi: Vissmate Silikonlu Temizleyici, düzenli kullanımla birlikte, içerdiği silikon sayesinde uygulandığı yüzeyde mikro ince bir film tabakası oluşturarak kirin, tozun, su ve kireç lekelerinin yüzeye tutunmasını önler. Yapılan temizliğin daha uzun süreli kalmasına yardımcı olur. (Diğer benzer yüzey temizleyicilere göre.)

Yukarı Çık